O firmie

ponad 11 lat doświadczenia

Kim jesteśmy?

Firma Studio Tarasów jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prac z różnymi gatunkami drewna: krajowym, egzotycznym, kompozytowym wystawionym na zewnętrzne warunki atmosferyczne.

Nasza wiedza zdobyta przez lata pozwala nam wybrać optymalne rozwiązania bazujące na solidnym wykonaniu połączonym z optymalizacją kosztów dla klienta.

Gwarancja profesjonalnej realizacji

Wykwalifikowani pracownicy, stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w szkoleniach związanych z naszą branżą. Zarówno doskonała znajomość na rynku budowy tarasów, konstrukcji z drewna sprawiła, iż nasza firma jest solidnym partnerem, gwarantującym dobre wykonanie wszelkich inwestycji.

Od pomiaru do montażu

Zapewniamy naszym klientom kompleksową usługę każdej inwestycji od fachowego doradztwa po pomiar, solidny montaż i renowacyjną opiekę odnawiania i konserwacji.

Posiadamy certyfikat z montażu deski kompozytowej i elewacyjnej Twinson.

Naszą domenę działania można streścić w kilku słowach: wysoka jakość, terminowość realizacji usługi, uczciwa cena oraz wciąż poszerzająca się oferta. Niezależnie od wielkości zlecenia i realizacji inwestycji nawet najmniejsze traktujemy indywidualnie i profesjonalnie z dbałością o każdy detal ponieważ praca staje się wizytówka naszej firmy.

Usługi nasze świadczymy w dużej mierze na terenie Warszawy i okolic. Jeżeli szukają Państwo solidnego wykonawcy potrafiącego dostosować się do wszystkich Państwa wymagań?

POSTAWCIE NA NAS!  Serdecznie zapraszam do korzystania z naszych usług.

Napisz lub zadzwoń, zacznijmy od rozmowy.

Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem, prace nasze wykonujemy sumiennie z pełnym zaangażowaniem.

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu:

  • Tel. 698-650-003
  • 05-500 Piaseczno, Puławska 45/35
  • studiotarasow@gmail.com

Nasza oferta

  • budowy wiat tarasowych i samochodowych
  • budowy konstrukcji drewnianych
  • wykonania tarasów z drewna
  • wykonanie drewutni i wiele więcej!